Slide Title 1nonononononononono

Slide Title 1

Slide Description 1

Read More

no

no

Read More

no

no

Read More

no

no

Read More

no

no

Read More

no

no

Read More

no

no

Read More

no

no

Read More

no

no

Read More

no

no

Read More

info@penziondagiacomo.sk
+ 421 32 6583226

Penziòn da Giacomo

Slovakia

Penzión da Giacomo sa nachádza v Trenčíne, 1 km od rieky Váh a ponúka bezplatné parkovisko a pizzeriu s krbom a letnou terasou.

Všetky izby sú vybavené Wi-Fi pripojením na internet zdarma, káblovou TV s plochou obrazovkou a vlastnou kúpeľňou so sprchovým kútom a bezplatnými toaletnými potrebami. Niektoré majú tiež balkón.

Trenčiansky hrad sa nachádza 1 km od penziónu da Giacomo, zatiaľ čo kúpeľné mesto Trenčianske Teplice je vzdialené 10 km.

Cennik Ubytovania

…..

Italy

Situata a Trencin, a 1 km dal fiume Vah, la Penzion da Giacomo dispone di una pizzeria con caminetto, di una terrazza estiva e del parcheggio gratuito.

Le camere sono dotate di WiFi gratuito, TV via cavo a schermo piatto, e bagno interno con doccia e set di cortesia, mentre alcune includono anche un balcone.

La Penzion da Giacomo si trova a 1 km dal Castello di Trencin e a 10 km dalla città termale di Trencianske Teplice.

 Parliamo la tua lingua!

……

United-KingdomPenzion da Giacomo is set in Trencin, 1 km from the Váh River, and features an on-site pizzeria with a fireplace and a summer terrace, as well as free parking.

The rooms offer free WiFi, a flat-screen cable TV and an en-suite bathroom with a shower and free toiletries. Some also feature a balcony.

The Trencin Castle is 1 km from Penzion da Giacomo and the Trencianske Teplice Spa Town is 10 km away.

 We speak your language!
Penziòn da Giacomo

Penzión da Giacomo sa nachádza v Trenčíne, 1 km od rieky Váh a ponúka bezplatné parkovisko a pizzeriu s krbom a letnou terasou. Všetky izby sú vybavené Wi-Fi pripojením na internet…

Read More
Cennik Ubytovania

Cenník Penzion da Giacomo,legionárska 617 ,Trenčín 91101 tel.+421/0/32/6583226 2-lôžková izba –oddelené postele 1-osoba 45,-euro 2-osoby 65,-euro 2-lôžková izba-manželská postel 1-osoba 50,- euro 2-Osoby 65,- euro Štúdio-manželská posteľ 1-osoba 60,-euro 2-osoby…

Read More
Pizzeria / Reštaurácia

Da Giacomo Restauraciu a Pizzeriu sa nachádza v centre Trencina. Ponúkame široký výber vynikajúcej pizze, lahodných cestovín a daľších chutných jedál s možnosťou usporiadania rodinných, spoločenských a firemných akcií. Radi…

Read More